קולינריה - תיירות אשדוד

קולינריה

הפסיפס האנושי שמרכיב את עיר הנמל, המציגה מרקם מגוון ומרתק של עדות, מסורת ותרבויות, בא לידי ביטוי מובהק גם בצלחת. כל אחד מהאזורים הבאים בעיר מציע אושר קולינרי וגם אווירה מיוחדת המושכים אליו מבקרים מרחבי הארץ זה עשרות שנים.

שדרות מרטין בובר

סצנת חיי הלילה והבילוי של העיר מתרכזת בשנים האחרונות בשדרה הזאת, לאורכה פועלים מגוון מסעדות וברים המגישים מנות מיוחדות וצבעוניות לצד אלכוהול משובח. בשדרה נמצאות כמה מסעדות מוכרות המושכות אליהם קהל רב מרחבי הארץ.

חוף הקשתות

המתחם הפופולרי של חוף גנדי האגדי מושך אליו, מעבר לבאי החוף עצמו, גם את חובבי מאכלי הים, שמגיעים למסעדות במקום כדי ליהנות ממנות הדגים ופירות הים. תמצאו כאן גם 2 מסעדות גאורגית- רוסיות מפורסמות, המתמחות בקולינריה הגאורגית הייחודית.

הסיטי 

במרכז העיר, שבו נמצאים בין השאר מרכזי הקניות הגדולים בגן העיר, תמצאו מגוון רחב של מסעדות, אך בין הדברים שמייחדים את האזור הם ללא ספק הקונדיטוריות המצוינות ומסעדות הבשרים (מגישות מבחר בירות עשיר ומגוון).

אזור התעשייה

אם חשכה נפשכם באוכל עדתי אותנטי וייחודי, זה המקום לחפש בו. באזור התעשייה של אשדוד תמצאו מגוון רחב של מסעדות פועלים, דוכני אוכל ומסעדות עממיות, לצד כמה מסעדות מצליחות ומיוחדות במיוחד, בהן מסעדה אתיופית ומסעדה בוכרית. בנוסף, פועלים כאן כמה ברים מצליחים הפופולריים במיוחד בסופי השבוע.

close